Як безпечно возити вино в літаку

Деякі люди привозять з відпустки магніти або листівки. А хтось — вино. Або везе вино у відпустку. Наприклад, в Стамбул або азіатських країнах, де з смачним вином все не дуже. І з тієї хвилини, коли ви поставили сумку на стрічку, дорогоцінний вміст буде перебувати під загрозою.

Щоб з вином нічого не трапилось слід притримуватись кількох простих порад.

КРОК 1. ВИКОРИСТОВУВАТИ ПАКЕТИ

Покладіть кожну пляшку в окремий пакет і щільно зав’яжіть. У разі форс-мажору це дозволить мінімізувати наслідки.

КРОК 2. ЗАГОРНІТЬ  ПЛЯШКИ

Кожну пляшку можна покласти в шкарпетку, а потім обгорнути в найтовстіший одяг, який у вас є. Светри, толстовки, джинси — чим товще, тим краще. Ключовий момент — захист шийки пляшки, тому що в більшості випадків ламається саме вона. На цю частину зверніть особливу увагу, при цьому переконайтеся, що закрили пляшку повністю. Якщо обгортаєте пляшку толстовкою, то горлечко можна обмотати рукавами.

КРОК 3. ПОБУДУЙТЕ ПЕРЕГОРОДКИ

Під час пакування валізи переконайтеся, що пляшки не стикаються з його стінками. Почніть з викладання прошарку з речей на дні сумки, а для стінок відмінно підійде взуття. Засукайте сорочки або штани. Використовуйте все, що у вас є, щоб створити стіну між валізою і пляшками.

КРОК 4. РОЗДІЛІТЬ ПЛЯШКИ

Покладіть їх в центр валізи так, щоб горлечко пляшки було паралельно з основою іншого. Розділіть пляшки одягом.

КРОК 5. ЗАВЕРШІТЬ ПРОЦЕС

Верхня частина валізи також важлива для захисту пляшок, як і нижня. Покладіть зверху шар з усього одягу, яки у вас залишилася. Як додатковий рівень захисту можна використовувати книги, якщо вони є.

КРОК 6. ЗАСТЕБНІТЬ ЧЕМОДАН

КРОК 7. ВИКОРИСТОВУЙТЕ НАКЛЕЙКИ

Попросіть на стійці авіакомпанії в аеропорту (або купіть заздалегідь) наклейки з позначенням крихкого вмісту і наклейте їх з двох сторін валізи.

КРОК 8. СХРЕСТІТЬ ПАЛЬЦІ І МОЛІТЬСЯ, ПОКИ ЛЕТИТЕ

КРОК 9. РАДІЙТЕ, КОЛИ ОТРИМУЄТЕ НА СТРІЧЦІ БАГАЖ І БАЧИТЕ, ЩО ВІН НЕ ПРОТІКАЄ

Якщо ви робите покупки в спеціальному магазині або виноробні, то пляшки, швидше за все, упакують в спеціальні коробки або плівку з бульбашками повітря. Це допоможе захистити вино при перельоті.

Заздалегідь приготуйтеся до наступного подібного перевезення і інвестуйте в спеціальні винні сумки. Вони багаторазові, надувні, не займають багато місця і допомагають заощадити купу нервів. Повірте, політ буде досить стресовий, якщо весь час шукати відповіді на запитання, купається ваш светр або куртка у вині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *