Уявіть тільки, наша команда, це:

Петренко Ігор — більше 25 років досвіду в управлінні компаній з імпорту, виробництва та експорту вин;

Коміссаров Андрій — більше 28 років досвіду в алкогольному бізнесі;

Лівицька Оксана — 15 років досвіду технолога виноробної газузі;

Попова Лілія — 18 років досвіду головним фахівцем з аналізу вин.

Початок виноробної справи — це ідеї та тривалий пошук, детальне вивчення грунту, клімату і цілої екосистеми регіону. Визначення кращих виноградних лоз і сортів винограду. Ми знайшли ці ділянки по всіх районах Одеської області:

— в сучасному Болградському районі (близько с.Кубей) максимально сприятливі умови, щоб найкращим чином розкрили себе французькі сорти Мерло і Бастардо, італійський Мускат і австрійський Трамінер;

— близько с.Великодонське в Овідіопольському районі знайшли свою другу батьківщину бургундські Шардоне, Піно-Нуар і Піно Меньє.

І ми взялися за роботу!

Наша команда

255409312_224899 (1)

Андрій Коміссаров

За багато років у виноробстві, були вдалі і невдалі проекти. Хочу створити проект, яким будуть пишатися мої онуки ...

hjgkjlhl

Лілія Попова

Виноробство - творчий процес. Це не тільки моя робота, це філософія мого життя. Успіх вимагає часу, але разом з близькими по духу людьми, ми створимо краще вино в Україні.

каыв

Оксана Лівицька

Я в виноробстві вж більше 20 років. Починала з робітниці на лінії розливу і дійшла до посади головного технолога виробництва. Я отримую задоволення від своєї роботи і дуже рада бути частиною команди Besarabia.

fghdfjh

Ігорь Петренко

Ми на початку довгого і дуже цікавого шляху. Головне, що ми зробили перший крок ...

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Обрізка лози винограду — запорука нормального росту і хорошого врожаю. Щорічно, кожне гроно винограду дбайливо збирається руками наших співробітників, щоб в кращому вигляді потрапити до технологів. А вже ті, в свою чергу, перетворюються в справжніх алхіміків, яким підкорюються такі процеси як: інокуляція, мацерація, піжаж, ремонтаж, сутіраж, батонаж, малолактика, ферментація, дебурбаж, ассамбляж і бракераж.

 

Справжня виноробна магія відбувається з натуральним виноградом на кожному етапі виробництва, щоб ви скуштували унікальні вина, які ми з гордістю представляємо українським і іноземним споживачам.

Исторія

 

Перенесемося на початок 14го сторічча, на південь сучасної України, де між Чорним морем і річками Дунай, Прут та Дністер править грецький воєвода Басараба I Великий.

Він став не тільки засновником династії Басараб, а й великим воєначальником: битви за землі Ізмаїла, Аккермана (Білгород-Дністровського), Рені, Кілії, Болграда і ін. — тривали не одну сотню років. Поки в 1940-х роках Бессарабія не ввійшла до складу СРСР. Подальші історичні події вам відомі …


І ще більш відомим цей край став завдяки виноробам!


Обігріта південним сонцем, овіяна морськими вітрами, ця родюча земля народжує виноград, який стає основою вин Besarabia!


Що таке вино? Це не просто напій з винограду…. це 7 тисяч років історії одного з найдавніших напоїв, це цілі тисячоліття накопиченого досвіду, знаннь, традицій.


Якщо уважно придивитися, то, мабуть, немає більш вертикально інтегрованого ремесла, яке б включало в себе повний контроль: від вирощування плоду до оформлення продукту і продажу його кінцевому споживачеві. Це ремесло — справжнє мистецтво!