Кожен ковток нашого вина розповість вам історію створення — від початку народження лози до розливу в пляшки. Традиційні сорти винограду, які найкращим чином розкривають себе на родючій Бессарабській землі стали основою вина. Ми використовуємо наш досвід, та досягнення науки і техніки. Саме так у ваші келихи потрапляє найкраще вино!

Серія Besarabia friendly winery

Альпіно і Москато — це білі вина. Альпіно — сухе, з двох сортів винограду — Піно і Аліготе, що дають в поєднанні гармонійний смак і аромати яблук, груші, білих квітів і меду.

Москато — напівсолодке вино, яке ми робимо з винограду сорту Мускат. Ви впізнаєте його по світло-солом’яному кольору і незабутньому ароматному поєднанню персика, родзинок і троянди.

Трамінер РОЗЕ і Москат РОЗЕ — серія рожевих вин. В основі сорт Трамінер Рожевий, який в винах відображається ароматами чайної троянди, прянощів, родзинок і м’яким, оксамитовим смаком.

Каберне-Совіньйон — натуральне сортове вино, яке ми робимо з винограду сорту Каберне Совіньон (Cabernet Sauvignon). Рубіновий колір і насичені тони прянощів, стиглої чорної вишні та чорної смородини дають смак, який вигідно виділяє це вино серед всіх інших.

Виноград сорту Мерло є основою вина з такою ж назвою. Для поціновувачів вин з насиченим оксамитовим смаком і ароматами ожини і чорної сливи.

Бастардо — червоне напівсолодке вино, яке виготовляється з винограду сорту Бастардо. Має віддінки від глибокого рубінового до пурпурного. Основні аромати — чорна слива і чорна смородина.

Вина Besarabia friendly winery special selection

5 сортів винограду, 5 різних смаків і 5 різних емоцій! Моносортні вина, кожне з яких гарантовано знайде свого поціновувача.

Chardonnay ми традиційно виробляємо з сорту винограду Шардоне. Тому обираючи це вино — ви отримуєте злагоджений, гармонійний смак сухого вина, ніжно-лимонного кольору. Аромат відповідний: свіжі тони яблук, стиглої груші, білих квітів і солодкого меду.

Назва Pinot Noir ROSE говорить сама за себе: сорт винограду Піно Нуар дає вино рожевого кольору з властивим даному сорту ароматом чайної троянди, прянощів і родзинок.  Смак м’який і оксамитовий.

Moscato ROSE — це напівсолодке вино, яке виробляємо з винограду сорту Мускат. Тому в ваших келихах очікуйте рожеве вино з помірним м’яким смаком і ароматами, які зазвичай дає виноград Мускат — чайної троянди, прянощів і родзинок.

З винограду сорту Metlot ми виробляємо однойменне сухе червоне вино. Ви ні з чим не сплутаєш напій глибокого рубінового кольору до того, як відчуєте глибокий аромат ожини, чорної сливи, а ще повний і гармонійний смак.

Bastardo — напівсолодке червоне вино, основою якого стає виноград сорту Бастардо. Колір напою може бути від глибокого рубінового до пурпурного. В ароматі переважають фруктові нотки чорної сливи і чорної смородини. Це вино відрізняється надзвичайно насиченим смаком і високою концентрацією таніну.

INTRIGA TM BESARABIA Special Selection

Серія вин INTRIGA — це авторське вино, яке зроблено повністю вручну на виноробні BIOLOGIST під Києвом. Урожай 2018 року переродився в лімітований випуск (трохи більше 2500 пляшок) вин трьох смаків. Особливими ці вина робить не тільки ручне виробництво, але і поєднання різних сортів винограду в основі.

INTRIGA (blend white) тм BESARABIA Special Selection — це біле вино, яке побачило світ у кількості 1000 пляшок. Його ми створили відібравши 80% винограду сорту Аліготе і 20% — сорту Рислінг. Гармонійний смак напою підкреслюють тони ванілі, груші, білих квітів.

INTRIGA (blend red) тм BESARABIA Special Selection — це майже 1000 пляшок червоного вина. Для його виготовлення було взято 80% винограду сорту Каберне і 20% сорту Одеський Чорний. Це дало глибокий рубіновий колір і насичений аромат стиглої вишні в поєднанні з червоною смородиною і прянощами.

INTRIGA (blend rose) тм BESARABIA Special Selection — це маленька партія вин, всього 500 пляшок. 90% винограду сорту Рислінг і 10% сорту Каберне дозволили створити рожеве вино з ароматним поєднанням кураги і чайної троянди.

Besarabia Sparkling wine special selection

Спеціально відібраний виноград з власних виноградників Одеської області (історична назва частини Бессарабської губернії) використовується для виробництва наших ігристих вин.

Для підготовки і виробництва, ми залучили команду фахівців Київського заводу шампанських вин, які мають величезний досвід у виробництві ігристих вин. Сьогодні технологія виробництва, сучасне обладнання, великий досвід і кращі сорти спеціально відібраного винограду стали основою Besarabia Sparkling wine special selection.