Виноробня  знаходиться в унікальній природній мiкрозонi  в  Одеської областi. Це сімейне виробництво було засновано на Бессарабських землях і створило для вас ідеально збалансоване автентичне вино з власних виноградників.

Територія власних виноградників нараховує 160 га. Частина виноградників знаходиться в долині найбiльшого озера України — Ялпуг, що дає можливість використовувати властивості особливого терруару, а саме – вдале поєднання великої природньої водойми, багатих ґрунтів та м’якого місцевого клімату.

Виноградники піддаються мінімальній обробці, завдяки природньо здоровому навколишньому середовищу, весь виноград збирають вручну, паралельно проводячи ретельний контроль якості та цілісності плодів, як на винограднику, так і на виноробні.

Спеціально відібраний виноград з власних винорадників Одеської області (історична назва частини Бессарабської губернії) використовується для виробництва ігристих вин.

Для підготовки і виробництва був залученний досвід команди фахівців Київського заводу Шампанских вин, який має величезний досвід в виробництві ігристих вин. Цей завод має багато винагород і призів в різноманітних конкурсах та виставках. На сьогодні, технологія виробництва, сучасне обладнання та величезний досвід фахівців з Німечини дозволяє з якісного винограду робити шедеври ігристого вина для споживачів України та міжнародної спільноти.

Спеціально на етікетці вказана фраза SPESIAL SELECTION, яка вказує та підкреслює спеціально відібранний виноград для цього чудового ігристого вина.

ПП «Бостардо»

вул. Кубейська буд.23, с.Кубей, Болградський р-н, Одеська обл., 68720, Україна,